Atelier Fryzjerskie Jagoda - Pruszków

Adres: wejście od Pruszkowski Barber, aleja Armii Krajowej 46, 05-800 Pruszków, Polska.
Telefon: 798900617.
Strona internetowa: facebook.com
Specjalności: Fryzjer, Salon fryzjerski.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 54 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

📌 Lokalizacja Atelier Fryzjerskie Jagoda

Atelier Fryzjerskie Jagoda

Atelier Fryzjerskie Jagoda to wyjątkowy salon fryzjerski, który od lat dba o piękno i zdrowie włosów swoich klientów. Usytuowany jest w Pruszkowie przy ulicy Armii Krajowej 46. Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi fryzjerskiej, to właśnie tutaj powinienes przyjść. W ofercie salonu znajdziesz bogatą gamę usług, od klasycznych fryzur, poprzez kolorowanie i lakiery, po profesjonalne odżywki i maski.

Specjalności

  • Fryzjer
  • Salon fryzjerski

Informacje dodatkowe

  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
  • Toaleta
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
  • Odpowiednie dla dzieci

Opinie

Firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Na platformie Google My Business ma 54 recenzje, z średnią oceną 4,3/5. Klienci chwalą profesjonalizm i indywidualne podejście Jagody, która dba o najdrobniejsze detale. Cenią również wyjątkową atmosferę w salonie oraz pełen profesjonalizmu i miłości do pracy z włosami.

Skontaktuj się z Atelier Fryzjerskie Jagoda

Jeśli jesteś zainteresowany usługami oferowanymi przez Atelier Fryzjerskie Jagoda, skontaktuj się z nimi. Tel.: 798900617.
Strona internetowa: facebook.com

👍 Recenzje dla Atelier Fryzjerskie Jagoda

Atelier Fryzjerskie Jagoda - Pruszków
Joanna P.
5/5

Jagoda ma swój świat i urok, fryzjerka jesr bardzo dobrą, polecam bo kobieta się naprawdę bardzo stara. Ma największe usta w Pruszkowie:*

Atelier Fryzjerskie Jagoda - Pruszków
Roman J.
1/5

Usługa najgorszej jakości, strzyżenie krzywe, bez podziału, broda strzyżona maszynką na grzebieniu bez najmniejszych umiejętności i podstawowych zasad nadawania kształtu. Jedynym zabiegiem higienicznym było umycie głowy a cena 60 zł za strzyżenie + 50 zł broda. Cena jak za dobrej jakości usługę a w cenie steka otrzymujemy odgrzewanego mielonego. Zawiodłem się bardzo 😞

Atelier Fryzjerskie Jagoda - Pruszków
Jagoda K.
5/5

Cudowna istota i niezwykła osoba która kocha to co robi i jest to jej pasja. Ma niesamowita wiedzę i umiejętności w tym co robi i z pełną świadomością mówię że jeżeli ktoś skorzysta z jej usług to nie będzie chciał nikogo innego. Polecam gorąco i wiem że nikt nie będzie chciał nikogo innego.

Atelier Fryzjerskie Jagoda - Pruszków
Patrycja M.
5/5

Super miejsce 🙂 gorąco polecam pani Jagoda świetnie doradza i ma indywidualne podejście do klienta. Strzyżenie super wszystkim się podoba. Wracam na koloryzację i myślę że to miejsce będzie moim stałym😃

Atelier Fryzjerskie Jagoda - Pruszków
Milena M.
2/5

Byłam kilka lat temu zachęcona tym, że to niby profesjonalne. Zrobiono mi kompletnie inny odcień ombre niż chciałam ale to byłabym w stanie przeboleć, gdyby nie to, że ombre wyglądało, jakby zostało zrobione od linijki. Włosyosy zostały zniszczone, zamiast odcieniu końcówek ciemnego blondu wyszedł rudy, w dodatku zapłaciłam kolosalną kwotę, około 300 zł albo więcej. Wtedy byłam młoda i głupia, teraz bym za to nie zapłaciła. Poszłam na poprawkę do koleżanki, amatorki która zrobiła mi dokładnie to, co chciałam. Pani jagoda cały czas "frukała" mi nad nosem. Rozumiem, przeziębienie, ale można ten nos wydmuchać i użyć jakiegoś preparatu... atmosfera też średnia, ale nie najgorsza, stąd dwie gwiazdki. NIE POLECAM.

Atelier Fryzjerskie Jagoda - Pruszków
Katarzyna M.
1/5

Najgorsza usluga ever. Pani artystka szykowala kilka godzin a wyglądam jak antyreklama. Zeby nie moja twarz na zdjeciu to bym jako dowod pokazala. Odradzam. Przerost formy nad trescią.

Atelier Fryzjerskie Jagoda - Pruszków
Krystian ?. C.
1/5

W dniu dzisiejszym moja żona po wielu miesiącach oczekiwania udała się na metamorfozę fryzury. Oczywiście jak to kobieta, miała duże oczekiwania bo w końcu udaje się do profesjonalisty z doświadczeniem. Zawiozłem żonę, po czym wróciłem do domu. Po trzech godzinach dzwoni, przyjedź po mnie, ale po głosie czuję, że coś jest nie tak. Podjeżdżam i widzę, że stoi załamana, bliska łez, no jednym słowem, jak ktoś po ciężkim nokaucie. Nie musiałem pytać, bo widzę, że fryzura kompletnie nie pasująca do jej delikatnej urody, kolor jeszcze większa tragedia, no żal patrzeć.... Poszła 40 letnia piękna 40 letnia delikatna kobieta a wróciła "kuma" z nie wiadomym czymś na głowie. Jak można będąc fachowcem z wieloletnim doświadczeniem tak oszpecić inną nieznaną sobie osobę?. Raz, że idziesz i liczysz na fachową usługę, to płacisz i to tak z wielkopańska po "Warszawsku" a dostajesz pseudo usługę z pseudo metamorfozą włosów. Jedno Pani fachowiec wyszło, a mianowicie udało się doprowadzić twardą doświadczeniem życiowym kobietę do płaczu jak u skrzywdzonej małej biednej dziewczynki, którą, ktoś okradł z marzeń. No jak tak można, jak można brać kasę i nie mieć potem wstydu nazwać swoją robotę profesjonalnie wykonaną usługą. No aż dzieci 6 letnia dziewczynka i 11 letni chłopak nie wiedzieli co powiedzieć a jak już się odezwali to zapytali mnie tato, kto i za co, tak mamusię skrzywdził?. I co ja miałem odpowiedzieć, żona ryczy, córka ryczy, syn już ma łzy w oczach, zaraz ja zacznę płakać. Nie trzeba być wybitnym znawcą fryzjerstwa żeby stwierdzić, że robota została spaprana w 100%. Ciekawy jakby się poczuła Pani fryzjerka gdyby sama została tak potraktowana fryzjersko, nie życzę jej tego, ale niech zapomni o pozytywnej opinii i jakimkolwiek polecaniu innym, chyba, że jest ktoś, kto lubi być oszpecony nową fryzurą, kolorem....

Atelier Fryzjerskie Jagoda - Pruszków
Be W.
1/5

Nie polecam usług Pani Jagody. 1. Po koloryzacji na glowie zostaly strupy, a glowa jeszcze po tygodniu bardzo piecze.2. Poszłam do salonu zeby zglosic reklamacje, tam podniesionym tonem glosu fryzjerka stwierdzila ze to normalne i ze nie uznaje reklamacji. Ja nie sadze zeby to bylo normalne, nigdy wczesniej nie mialam takiego problemu po żadnym rozjaśnianiu. Zachowanie fryxjerki bylo chamskie i nieprofesjonalne(pytala sie o zdanie swoich wlasnych KLIENTEK czy widza plamy...). Żenada. Poza tym "profesjonalistka z 20 letnim doswiadczeniem" za jaka sie podaje, powinna zachowac podstawy klasy i ogłady słownej w stosunku do klienta-mi nie bylo dane tego doswiadczyc. Efekt koloryzacji jest na poziomie farbowania w domu przez niedoswiadczona kolezanke-przeswituja żółte pasma, poza tym po 1-szej wizycie musialam isc na poprawienie koloru ,a w zasadzie tri-koloru(niebiesko-bialo-żółtego). Profesjonalista na tak duze odrosty jakie mialam zaproponowalby inny rodzaj farbowania niz rozjasniacz,albo w ogole by sie za to nie zabieral, skoro nie ma o tym pojecia. Reasumujac- farbowanie zajelo lacznie ok 12 godzin, koszt to ponad 400 zl, a ja na glowie wciaz mam niejednolity kolor i spalona skore glowy i szorstkie włosy. Dalsza rozmowa z fryzjerka nie miala sensu. Jestem zażenowana ta usługą.

Go up