Auchan - Cieszyn

Adres: Stawowa 54, 43-400 Cieszyn, Polska.
Telefon: 224440222.
Strona internetowa: auchan.pl
Specjalności: Supermarket.
Inne ważne informacje: Dostawa, Zakupy stacjonarne, Produkty dobrej jakości, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie, Szybkie zakupy, Baterie, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC.
Opinie: Ta firma ma 1010 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

📌 Lokalizacja Auchan

Auchan Stawowa 54, 43-400 Cieszyn, Polska

⏰ Godziny otwarcia Auchan

  • Poniedziałek: 07:00–21:00
  • Wtorek: 07:00–21:00
  • środa: 07:00–21:00
  • Czwartek: 07:00–21:00
  • Piątek: 07:00–21:00
  • Sobota: 07:00–21:00
  • Niedziela: Zamknięte

Auchan Cieszyn - Sklep Supermarket

Auchan, zlokalizowany w Cieszynie, oferuje szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości. Adres: Stawowa 54, 43-400 Cieszyn, Polska. Można się z nim skontaktować pod numerem telefonu: 224440222. Strona internetowa: auchan.pl.

Specjalnością tego sklepu są produkty spożywcze, ale również elektronika, odzież i wiele innych. Inne ważne informacje: Dostawa, Zakupy stacjonarne, Produkty dobrej jakości, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Jedzenie, Szybkie zakupy, Baterie, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC.

Firma ta ma 1010 recenzji na Google My Business, a średnia opinia to 4.2/5.

👍 Recenzje dla Auchan

Auchan - Cieszyn
Imię N.
1/5

W Wielki Piątek stałam pół godziny w kolejce do mięsa. W sobotę je rozpakowałam i okazało się że porcje rosołowe były zepsute, szare i śmierdzące. Co do świeżości kupionej pręgi wołowej też mam wątpliwości, boje się to jeść. Świetna niespodzianka na Wielkanoc. Goście zaproszeni, nie ma co ugotować. Może warto się zainteresować w jaki sposób ten sklep panuje nad świeżością asortymentu. Ja już tam na pewno nic nie kupię, ale ktoś się może otruć.

Auchan - Cieszyn
marysia M.
1/5

Niestety, ale wystawiam opinie negatywną. Dzisiaj rano kupiłam w sklepie na dziale mięsnym dwa kawałki kiełbasy drobiowej Morliny. Niestety po przyjeździe do domu i rozpakowaniu kiełbasy okazało się, że jest stara, obślizgła i dosłownie śmierdząca. Nie kilkudniowa, po prostu stara śmierdząca kiełbasa. Postanowiłam wrócić do sklepu i pokazać pani ekspedientce jaką dostałam u nich kiełbasę. Niestety pani kierowniczka działu mięsnego zamiast po prostu przeprosić i powiedzieć, że dopilnuje żeby takie sytuacje więcej nie miały miejsca najpierw stwierdziła, że nie czuje, że kiełbasa jest obślizgła bo ma rękawiczki, (zasugerowałam, że może je zdjąć) potem poprosiłam , żeby powąchała, ale i tak mimo to powiedziała, że te kiełbasy tak mają… Brak słów. Z tego co widzę po opiniach to niestety nie pierwsza taka sytuacja, że w sklepie sprzedawane są stare wędliny.

Auchan - Cieszyn
Damian M.
1/5

Dziś kupowałem piwo, po otwarciu niestety smak i klarownosc już nie ta! Patrząc na ważność produktu okazuje się ze jest 2 tygodnie przed jego końcem. Takie produkty w każdym dbajacym o klienta sklepie powinny być oznaczone!

Auchan - Cieszyn
Anna-Renate T.
3/5

Dobre zaopatrzenie, różnorodny towar. Niestety na stoisku z wyrobami garmażeryjnymi zapakowano mi 3 gołąbki do cieniutkiej papierowej torebki. Pani na tym stoisku nie empatyczna, niektóre słowa trudno zrozumieć a dodatkowe zapytania spotykają sié z niechęcią
delikatnie określając

Auchan - Cieszyn
Darek P.
5/5

Wieksze zakupy to Auchan jakos, prawie zawsze udaje sir wszystko kupić. W alejkach porządek czyli to co sobie cenię 👍

Auchan - Cieszyn
Jumkill
3/5

W wielki piątek nie wiem dokładnie z której piekarni to było, kupiliśmy chleb który okazało się że był nie posolony.

Auchan - Cieszyn
Anioł R.
4/5

Od pierwszego, przypadkowego pobytu zakupy tutaj stały się przyjemnością. Wpadamy po smaczne, gotowe dania, kuszą lokalne wypieki, a w alkoholach można przebierać bez końca ;D

Auchan - Cieszyn
Remigiusz B.
1/5

Zawsze byłem zadowolony z działu mięsnego ale tym razem muszę się podzielić zaistniałą sytuacją by ustrzec kogoś innego. Parówki z indyczka bezglutenowe dla dziecka po dwóch dniach niejadalne ,lepkie i śmierdzą ,kiełbasa lisciecka to samo . Wątpię żeby ktokolwiek się tego chwycił nawet za darmo bo martwiłby się o swoje zdrowie . Rogaliczki twarde że ugryźć się nie dało . Czy wy przed weekendem robicie przegląd tygodnia żeby wypchać to co się nie nadaje bo ludzie się spieszą i wszystko kupią ? Omijać szerokim łukiem !

Go up