Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski - Wodzisław Śląski

Adres: Wojska Polskiego 14, 44-300 Wodzisław Śląski, Polska.
Telefon: 324551963.

Specjalności: Sklep ze szkłem i lustrami.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 53 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

📌 Lokalizacja Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski

Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski Wojska Polskiego 14, 44-300 Wodzisław Śląski, Polska

⏰ Godziny otwarcia Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski

  • Poniedziałek: 08:00–16:00
  • Wtorek: 08:00–16:00
  • środa: 08:00–16:00
  • Czwartek: 08:00–16:00
  • Piątek: 08:00–16:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski

Adres: Wojska Polskiego 14, 44-300 Wodzisław Śląski, Polska.

Telefon: 324551963.

Specjalności: Sklep ze szkłem i lustrami.

Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.

Opinie

Średnia opinia: 4.3/5.

Jasne, firma ta jest wspaniała. Zawsze mam dobre doświadczenie i jestem zadowolona z usług. Bardzo profesjonalni fachowcy i mili. Dużo lepsze ceny niż w innych punktach.

Jestem bardzo zadowolona z usług firmie. Bardzo profesjonalni fachowcy i mili. Dużo lepsze ceny niż w innych punktach. Dla mnie najważniejsze, że jak miałam pewien kłopot, to podeszli do mojej sprawy indywidualne i byli bardzo pomocni. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Polecam lustro wprawione w własną ramę w trybie expresowym i cenowo okej jak na tak duże wymiary.

👍 Recenzje dla Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski

Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski - Wodzisław Śląski
Coin H.
5/5

Ja korzystam z ich usług dobre 15 lat i zawsze wszystko było na czas i nie drogo, jestem zadowolony, może jeszcze nie trafiłem bubla, więc nie będę krytykował

Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski - Wodzisław Śląski
Sandra S.
5/5

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Bardzo profesjonalni fachowy i mili. Dużo lepsze ceny niż w innych punktach. Dla mnie najważniejsze , że jak miałam pewien kłopot,to podeszli do mojej sprawy indywidualne i byli bardzo pomocni. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc 😍

Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski - Wodzisław Śląski
jarek D.
5/5

Polecam lustro wprawione w własną ramę w trybie expresowym i cenowo okej jak na tak duże wymiary 👍💪

Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski - Wodzisław Śląski
Jurek Z.
1/5

Fatalna obsługa nie dotrzymuje terminow chamskie traktowanie klijetow

Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski - Wodzisław Śląski
Pawel J.
1/5

Nie polecam tego zakładu........nierzetelna firma z cenami z kosmosu .lustro które wycenili mi fachowcy tego zakładu kosztowałoby mnie 1200zl gdzie za te same lustro u konkurencji zapłaciłem 420zl ..... spora przesada. Na wycenę czekałem 3 tygodnie i po moim kolejnym telefonie nagle udało się im wycenić i to sporo drożej bo wstępna wycena była na kwotę ok 600zł. Na pewno nie poleciłbym nikomu tego zakładu.

Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski - Wodzisław Śląski
Klaudia P.
1/5

Porażka!! Nie polecam, nie słowni, zapomnieli o pomiarze musiałam się przypominać to nawet adresu nie mieli. Montaż umówiony na dzień i godzinę, nawet nikt nie zadzwonił poinformować, że nie przyjadą. Sami chcieliśmy odebrać po moim telefonie to nawet poczekać nie chcieli. Mega olewczy stosunek do klienta nawet przepraszam nie usłyszałam. Brak szacunku i profesjonalizmu!!!

Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski - Wodzisław Śląski
Bartosz K.
2/5

Zamawiałem u tej firmy kabinę prysznicową. Tragedia... baaaardzo długi czas oczekiwania. Albo nie odbierali telefonów albo umawiali się na dany dzień i nie dając znać nie pojawiali się. Ogólnie kabina wyszła dobrze ale polecam tylko dla ludzi którym nie zalezy na szybkiej realizacji 🙂

Czerwionka Łukasz. Zakład szklarski - Wodzisław Śląski
Marcin K.
3/5

Ogólnie jestem zadowolony ale był taki raz że zamawiałem szybkę do obrazka i kazano mi czekać tydzień na 20na20 taki kawałek szyby. Po tygodniu przyjechałem odebrać szybkę a ona wcale nie była przycieta i gotowa po prostu byłem wściekły bo przyciecie to Góra 10 minut i komuś się nie chciało a tego dnia co miałem odebrać zależało mi na czasie a przeciaglo się to z 10 minut do godziny jeśli zdarzało by się to częściej napisałbym nie polecam...

Go up