Galeria Stela - Cieszyn

Adres: Wojciecha Korfantego 23, 43-400 Cieszyn, Polska.
Telefon: 500378583.
Strona internetowa: galeriastela.pl
Specjalności: Centrum handlowe.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Ma przewijak(i), Bezpłatny parking, Bezpłatny parking podziemny.
Opinie: Ta firma ma 2880 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

📌 Lokalizacja Galeria Stela

Galeria Stela Wojciecha Korfantego 23, 43-400 Cieszyn, Polska

⏰ Godziny otwarcia Galeria Stela

  • Poniedziałek: 09:00–20:00
  • Wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • Czwartek: 09:00–20:00
  • Piątek: 09:00–20:00
  • Sobota: 09:00–20:00
  • Niedziela: Zamknięte

Galeria Stela

Locateada en Cieszyn, Polska, la Galería Stela es un establecimiento comercial que ofrece una variedad de productos y servicios para satisfacer las necesidades de los clientes.

Con una dirección clara y un teléfono fijo, es fácil encontrar y contactar con esta tienda.

La Galería Stela se especializa en centros comerciales, lo que la convierte en un lugar ideal para los compradores ambulantes y los residentes locales.

Información de contato

Adres: Wojciech Korfantego 23, 43-400 Cieszyn, Polska.

Telefon: 500 378 583

Strona internetowa: galeriastela.pl

Specjalności

  • Centrum handlowe

La Galería Stela ofrece una amplia gama de productos y servicios para satisfacer las necesidades de los clientes, incluyendo centros comerciales.

Inne ważne informacje

  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
  • Toaleta
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC
  • Ma przewijak(i)
  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny parking podziemny

A continuación se presentan algunas de las características y beneficios de la Galería Stela:

• Parking para personas con sillas de ruedas
• Toaleta para personas con sillas de ruedas
• Entrada accesible para personas con sillas de ruedas
• Toaleta
• Pago por tarjeta de crédito
• Pago móvil NFC
• Acceso a un perroque
• Estacionamiento gratuito
• Estacionamiento subterráneo gratuito

Opinie

La Galería Stela ha recibido una media de 3.9/5 estrellas en Google My Business basada en 2880 reseñas.

👍 Recenzje dla Galeria Stela

Galeria Stela - Cieszyn
Zbigniew L.
1/5

Płatność za parking tylko gotówką jest żartem, czy celowym działaniem, aby utrudnić klientom wyjazd? Widzę, że świat Wam "trochę" odjechał. Z drugiej strony zauważam pewną korzyść. Płacąc wyższym nominałem można się poczuć jak zwycięzca gry na automatach. Wysyp bilonu niczym w kasynie w Las Vegas. Następnym razem wezmę ze sobą wiaderko

Galeria Stela - Cieszyn
Aneta W.
1/5

Toalety w galerii są bardzo brudne, ale parking to jest najgorszy. Informacja na stronie: opłata za parkowanie następuje przed wyjazdem z parkingu w automacie parkingowym umieszczonym na terenie parkingu galerii. Zaparkowaliśmy na -1, obeszliśmy wyjścia i nigdzie go nie znaleźliśmy. Zero jakiejś tabliczki informacyjnej. Pytałam ludzi po drodze i chyba też byli przyjezdni bo ktoś powiedział, że pewnie płaci się na bramkach. Otóż nie. Jedyny parkometr jest ZA BRAMKAMI WYJAZDU, więc trzeba WYJŚĆ Z PARKINGU żeby go znaleźć. Poza tym można w nim płacić tylko gotówką, więc trzeba znaleźć też bankomat. Najmniejszy nominał to oczywiście 50zł. Parkometr wydał mi więc 43zł reszty w drobniakach. TRAGEDIA. Chyba przyzwyczaiłam się do Galerii Katowickiej, gdzie jest system bezbiletowy, a parkometry na kartę są przy każdym wyjściu z parkingu... Poza tym brawa dla architekta za umieszczenie filara na samym środku pasa do wyjazdu z poziomu -1. Nie dość, że jest to bardzo stromy podjazd to jeszcze trzeba go podejść slalomem. Mogliście go zrobić jednak na pasie z górki, byłoby jeszcze ciekawiej...

Galeria Stela - Cieszyn
totakie P.
2/5

Kino jako takie ok. Ale jak już wyjdziesz z po filmie w niedzielę wieczorem to masz już przegwizdane. Wychodzisz w labirynt korytarzy, chodzisz, chodzisz i szukasz toalety, windy potem parkingu... Robisz kilometry trasy, nie wiesz kto się czai za zakrętem, za drzwiami.... Korytarze jak w horrorze

Galeria Stela - Cieszyn
Elwira S.
4/5

Duży wybór sklepów.Łatwa komunikacja windą lub ruchomymi schodami .

Galeria Stela - Cieszyn
Lewis
3/5

Galeria ciasna, mało sklepów, w dodatku mało interesujące, powtarzające się; dwa biura turystyczne, dwa sklepy obuwnicze, dwa sklepy z zabawkami. Słabo zaopatrzony empik i smyk, mało miejsc gdzie można usiąść.

Galeria Stela - Cieszyn
Szymon D.
4/5

Galeria spoko wreszcie jakaś kawiarnia ale nie ma 5 gwiazdek ponieważ przy szlabanie do wyjazdu nie ma kosza na śmieci i jak ktoś ma dużo takich paragonów to potem nie wiadomo który jest jeszcze ważny a który nie

Galeria Stela - Cieszyn
freeeedom1984
3/5

Ciężko powiedzieć. Niby Galeria a sklepów jakby mało. Niby czysta ale toalety takie o. Parking ciasny i mało miejsc. Myślę, że jak się chce zrobić porządne zakupy to już lepiej pojechać do Galerii Sfera w Bielsku-Białej.

Galeria Stela - Cieszyn
ichcei M.
3/5

Nie wszystkie sklepy są dobrze zatowarowane. Smyk jaki znam jest znany z bardzo szerokiego wyboru asortymentu. W przypadku Smyka w tej Galerii jest niestety gorzej niż przeciętnie. Bardzo ograniczony wybór sklepów. Wydawało mi się, że galeria jest spora, to i sklepów będzie sporo. Pomyliłam się. Minusem były bardzo zanieczyszczone toalety, wstęp do nich z korytarza utrudniony, Uważam te,, że toalety jednoosobowe w przypadku galerii to jakaś kompletna pomyłka. Brakuje strefy gastronomicznej jak i kantoru, a to przecież miasto graniczne. Problemy dla osób poruszających się z pomocą wózka i walidzkiego. Fakt, sklepami szybko przemierzałam i może nie zauważyłam ale nigdzie nie rzuciła mi się w oczy winda.

Go up