LEON - biuro Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski

Adres: Leszka 57, 44-373 Wodzisław Śląski, Polska.
Telefon: 324408000.
Strona internetowa: leon.pl
Specjalności: Telekomunikacja.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 95 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

📌 Lokalizacja LEON - biuro Wodzisław Śląski

LEON - biuro Wodzisław Śląski Leszka 57, 44-373 Wodzisław Śląski, Polska

⏰ Godziny otwarcia LEON - biuro Wodzisław Śląski

  • Poniedziałek: 08:00–16:00
  • Wtorek: 08:00–16:00
  • środa: 08:00–16:00
  • Czwartek: 08:00–18:00
  • Piątek: 08:00–16:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

O firmie LEON w Wodzisław Śląskim

Firma LEON, z siedzibą w miejscowości Wodzisław Śląski, to znana firma skupiająca się na branży telekomunikacyjnej. Od lat świadczą usługi związane z instalacją, konserwacją oraz sprzedażą sprzętu i usług telekomunikacyjnych dla klientów z całej okolicy i nie tylko. Polityka firmy skierowana jest na zapewnienie wysokiej jakości usług, dbając o potrzeby swoich klientów, zarówno indywidualnych, jak i firmowych.

Historia i rozwój firmy LEON

Jakość usług świadczonych przez LEON jest dobrze znana w regionie. Firma zaczęła swoją działalność w mieście, stopniowo rozrastając portfel klientów i doskonaląc swe oferty. Zyskała sobie dobre uznanie dzięki nieustannym staraniom w zakresie obsługi klienta i aktualizacji portfela usług. Dla wielu mieszkańców i firm Wodzisław Śląskiego jest to punkt kontaktowy, gdzie można bezproblemowo zdobyć pomoc w zakresie technicznym oraz doradczych rad w zakresie wyboru najefektywniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych.

Usługi i specjalności

Jako biuro z branży telekomunikacyjnej, LEON oferuje szeroki zakres usług, które obejmują:

  • Instalację i konfigurację modemów, routerów i innych urządzeń telekomunikacyjnych w domach i biurach
  • Konserwację i serwis sprzętu komunikacyjnego
  • Zapewnienie stabilnych połączeń internetowych dla klientów domowych i firmowych
  • Rozpoczęcie i utrzymanie NUMERÓW TELEFONU w różnych systemach
  • Konfigurację SIECI WIFI zgodną z oczekiwaniami klientów
  • Rozwiązanie problemów z podключенiem do Internetu
  • Porady i doradztwo w zakresie wyboru SERWISÓW INTERNETOWYCH, dostępow zdominowanym i pakietów telefonicznych

Ich specjalizacja w zakresie telekomunikacji pozwala im oferować profesjonalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wsparcie techniczne jest kluczowe dla ich działalności, co jest widoczne w ich podejściu do obsługi klienta.

Ubiquitousność i lokalizacja

Firma LEON ma swoją siedzibę w miejscowości Wodzisław Śląski, w unikalnej lokalizacji sprzyjającej kontaktom z mieszkańcami okolice oraz podróżnikami z pobliskich miejscowości. Adres LEON - biuro znajduje się na ul. Leszka numer 57, w kodzie pocztowym 44-373. Jest to centralny punkt w mieście, ułatwiający dotarcie zarówno dla mieszkańców, jak i dla osób pochodzących z większych centrów miesteczka. Poruszanie się do LEON odbywa się bez problemów za pomocą publicznego transportu lub samochodem, co czyni ją bardziej dostępной dla szerokiego grona klientów.

Ważną informacją dla osób z niepełnosprawnościami jest fakt, że wejście do biura jest dostępne dla osób korzystających z wózków. To pozwala zwiedzać i korzystać z usług firmy bez szczególnych trudności, co jest dodatkowym argumentem w jej korzyść.

Dane kontaktowe

Aby skontaktować się bezpośrednio z firmą LEON w Wodzisław Śląskim, można wykorzystać podane niżej dane kontaktowe:

  • Numer telefonu: 324408000. Jest to bezpośredni kontakt z zespołem firmy, gdzie osoby zainteresowane mogą uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, umówić spotkanie doradcze lub zapytać o szczegóлы usług.
  • Strona internetowa: leon.pl. Internetowy portal firmy oferuje dodatkowe informacje o usługach, możliwościach magazynowania danych oraz aktualizacjach z branży telekomunikacyjnej.

Inne ważne informacje

Z apartamentu firmy wynika, że świadczona jest ona nie tylko w standardowych warunkach, ale także z dbałością o środowisko pracy i komfort klienta. Kluczowe jest zapewnienie bezpieczeństwa w zakresie technicznym oraz poufności danych klientów. Wszystkie operacje są przeprowadzane zgodnie z aktualnymi przepisami i normami branżowymi.

Opinie klientów

O jakości usług świadczonych przez firmę LEON świadczy duża liczba recenzji pochodzących od zadowolonych klientów. Na platformie Google My Business, portalu często używanym przez mieszkańców Wodzisław Śląskiego, firma LEON zebrała 95 recenzji. Średnia ocena, jak wynika z tych rewizji, wynosi 4.3/5. To jest bardzo wysoka ocena, świadcząca o wysokim poziomie zadowolenia klientów z usług świadczonych przez to biuro. Recenzje często podkreślają szybkość reagowania, profesjonalizm personelu oraz skuteczność napraw i konfiguracji sprzętu. Jest to kluczowy parametr, który pomaga nowym klientom w podejmowaniu decyzji dotyczących współpracy z LEON.

Dzięki tak dobrze ocenianym usługom i doświadczonej obsłudze, LEON w Wodzisław Śląskim pozostaje wiodącą firmą w branży telekomunikacyjnej w okolicy. Jest to niezawodny partner dla osób poszukujących niezawodnych rozwiązań w zakresie połączeń i technologii komunikacyjnych.

👍 Recenzje dla LEON - biuro Wodzisław Śląski

LEON - biuro Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski
Sebastian N.
1/5

Nie polecam płacę za 1000Mbps a otrzymuje około 30Mbps po zgłoszeniu usterki zastępca kierownika serwisu odpisał żebym sobie router zmienił totalny kabaret.

LEON - biuro Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski
DeadlyFog
1/5

Najgorszy możliwy internet w okolicy, o wiele niższy przesył niż podany w umowie. Ciągłe opóźnienia i zacięcia łącza. Nie raz zdarzały się sytuacje gdzie nie mieliśmy internetu parę godzin bez konkretnej przyczyny. Na wiele stron nie można wejść bo blokuje dostęp (problem ten nie występuje z użyciem innego internetu). W skrócie nikomu nie polecam tego dostawcy, jedna wielka porażka.

LEON - biuro Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski
igor R.
1/5

Najgorszy internet, umowa sie konczy to magicznie internet przestaje dzialac po 8 godzin 🙂 pozatym czeste zacinki internetu
Po kontakcie magicznie umia wlaczyc, po 2 dniach znow to samo, czyli wylaczanie
Nie polecam

LEON - biuro Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski
Michał W.
2/5

W odpowiedzi na komentarz, cokolwiek się was pyta lub zgłasza jest totalnie bagatelizowane. Mam problem z blokadą u was na serwerze wejścia na stronę firmową - brak odpowiedzi. Mam problem, że router jest za słaby i reklamujecie, że macie super nowy a serwisant odpowiada nic nie zrobię. Jest to moje odczucie jak traktujecie osoby które już mają umowę. Jeżeli chodzi o czas reakcje do czasu podpisania umowy to 5 ale nie o to chodzi.

LEON - biuro Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski
zb K.
1/5

Traktuja klientow jak zlo konieczne. Mimo wielokrotnie zglaszanego problemu brak rzetelnej informacji o planowanych wyłaczeniach internetu (prace modernizacyjne) co jest bardzo istotne jeśli ktoś wykorzystuje w pracy widocznie taka słaba organizcja, że nikt nad tym nie panuje.
Dotyczy informacji o modernizacjach nie awarii. Temat zglaszany do Państwa biura nie raz. Odpowiednie wyprzedzenie informacji to nie jest publikacja o 8.21 a wylaczenie przed 9.00. Żenada

LEON - biuro Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski
Michasia O.
5/5

Tragedia drugi dzień beż telewizji i internetu dziś zadzwoniłem to mi powiedzieli że serwis się że mną skontaktuje to przyszedł mi SMS że problem w moim okręgu i nie ma nic i że trwają prace hahaa cyrk

LEON - biuro Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski
Piotr B.
5/5

Dostawca internetu, dobra obsługa.

LEON - biuro Wodzisław Śląski - Wodzisław Śląski
endru
5/5

Od lat korzystam z internetu światłowodowego ostatnio zmieniłem na najszybszy i router na nowszy od Leona , lepiej łapie zasięg po domu 👍

Go up