Miody Południa - Drogomyśl

Adres: Kwiatowa 6, 43-424 Drogomyśl, Polska.
Telefon: 608199625.
Strona internetowa: miodypoludnia.pl
Specjalności: Gospodarstwo pszczelarskie.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 207 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

📌 Lokalizacja Miody Południa

Miody Południa Kwiatowa 6, 43-424 Drogomyśl, Polska

⏰ Godziny otwarcia Miody Południa

  • Poniedziałek: 08:00–18:00
  • Wtorek: 08:00–18:00
  • środa: 08:00–18:00
  • Czwartek: 08:00–18:00
  • Piątek: 08:00–18:00
  • Sobota: 08:00–18:00
  • Niedziela: 08:00–18:00

Miody Południa

Adres: Kwiatowa 6, 43-424 Drogomyśl, Polska.

Telefon: 608199625.

Strona internetowa: miodypoludnia.pl.

Specjalności: Gospodarstwo pszczelarskie.

Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.

Opinie: Ta firma ma 207 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 5/5.

Características:

Miody Południa ofrece una variedad de miodos de alta calidad, incluyendo miód rzepakowy, que es considerado uno de los mejores de la región.

La empresa es conocida por su compromiso con la calidad y la autenticidad de sus productos, y su pasión por la apicultura.

Ubicación:

La tienda se encuentra en Drogomyśl, una pequeña ciudad ubicada en el sur de Polonia.

La ubicación permite a los clientes acceder fácilmente a la tienda y disfrutar de su oferta.

Información recomendada:

Para aquellos que buscan miód de alta calidad y auténtico, Miody Południa es una excelente opción.

La empresa ofrece una variedad de miodos y una experiencia de compra sencilla y eficiente.

Además, la tienda tiene un ambiente acogedor y bien organizado, lo que hace que la experiencia de compra sea agradable y relajante.

👍 Recenzje dla Miody Południa

Miody Południa - Drogomyśl
Ewa G.
5/5

Miody przepyszne,polecam serdecznie, a do tego atrakcja, autko pszczółka. Pozdrawiam serdecznie, już nie mogę się doczekać
świeżutkiego miodu rzepakowego.

Miody Południa - Drogomyśl
Andrzej P.
5/5

Najlepsze Miody z najlepszej pasieki.
Przyjaciele pszczół, pasjonaci całym sercem.
Ceny standardowe + darmowa dostawa sprawiają że od kilku już lat zaopatruje się właśnie u nich.
Jakość sama w sobie.

Miody Południa - Drogomyśl
Gosia B.
5/5

Przepyszny miód ze sprawdzonego źródła. Pan Paweł wozi nam miód od dobrych paru lat. Zawsze świeży i smaczny. Duży wybór! 🐝🍯💛 Bardzo spodobała nam się oferta regularnego bezpłatnego dowozu miodu z własnej pasieki.

Miody Południa - Drogomyśl
Radek S.
5/5

Opinię wystawiam po opędzlowaniu pierwszego, dużego słoika miodu. Zakupiłem tutaj niewielki zestaw miodów po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. Pyłek, który kupowałem do tej pory w innym miejscu, tutaj ma inny smak - nie jest gorzkawy. Miody lekko skrystalizowane, gęste, bardzo aromatyczne. Kontakt fantastyczny. Skorzystałem z cyklicznej, darmowej dostawy pod wskazany adres. Wszystko odbyło się w najlepszym porządku. Do zobaczenia kolejnym razem!

Miody Południa - Drogomyśl
Aniela S.
5/5

Można kupić miód, pylek kwiatowy,sok jabłkowy. Jabłonki rosną w ogrodzie,a wookoło pasieka z pszczolami.Wszystkie produkty wykonane w gospodarstwie .Polecam.

Miody Południa - Drogomyśl
Wiolka B.
5/5

Bardzo polecam, miody przepyszne. A pan Paweł zawsze uśmiechnięty, do tego to autko jak pszczółka Po prostu rewelka ☺️

Miody Południa - Drogomyśl
Aleks A.
5/5

Jestem ogromną fanką Miodów od Pana Pawła i jego Żony - Pani Ewy!
Chciałabym powiedzieć, od kiedy zamawiam te pyszności, tylko nie pamietam.. Wiem jedno, że ten pyszny produkt wyniosłam z domu rodzinnego i ogromnie się cieszę, że Miody Południa tak się rozwijają. Wszystkie produkty, które są w ofercie są rewelacyjne. A dekoracyje z wosku to już dopiero obłęd, od kilku lat załatwiają kwestię ozdób świątecznych 😁 niesamowite jest to, że są ludzie, którzy z taką miłością i pasja podchodzą do tego co robią!
Akcja z darmowa dostawa to po prostu hit! Mój ulubiony ekologiczny i naturalny produktu dostarczony pod same drzwi!?
❤️ dziękuję za to, że jesteście. ❤️

Miody Południa - Drogomyśl
Małgorzata M.
5/5

Całe życie myślałam, że wiem jak smakuje miód. Zachęcona reklamą na fb kupilam na próbę miód akacjowy i lipowy, i od razu wiedzialam, ze juz nigdy nie kupię miodu w sklepie. Tylko i wyłącznie Miody Poludnia! Przepiękne kolory, różne aromaty i przemiły dostawca😉 Polecilam już kilku osobom i wszyscy są zachwyceni! Polecam!

Go up