M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji - Smolec

Adresa: Chłopska 30, 55-080 Smolec, Polska.
Telefon: 781852678.
Webová stránka: mw-auto.pl
Odbornost: Mechanik samochodowy, Serwis klimatyzacji, Warsztat samochodowy, Wymiana oleju.
Další zajímavé informace: Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Recenze: Tato firma má 182 recenzí na Google My Business.
Průměrné hodnocení: 5/5.

📌 Umístění tohoto M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji

M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji Chłopska 30, 55-080 Smolec, Polska

⏰ Otevírací doba tohoto M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji

  • Poniedziałek: 08:00–16:00
  • Wtorek: 08:00–16:00
  • środa: 08:00–16:00
  • Czwartek: 08:00–16:00
  • Piątek: 08:00–16:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

M.W. Auto mechanika se encuentra en la ubicación de Chłopska 30, 55-080 Smolec, Polska. Esta empresa ofrece servicios de mecánica automotriz, incluyendo geometría, servicio de climatización y más. También cuentan con una página web mw-auto.pl para obtener información adicional y contactarlos.

La empresa M.W. Auto mechanika se distingue por su profesionalismo y experiencia en el campo de la mecánica automotriz. Ofrecen servicios de reparación y mantenimiento de vehículos, así como también realizan servicios de climatización. Además, cuentan con personal altamente capacitado y disponen de acceso para personas en silla de ruedas.

Con una media de calificación de 5/5, M.W. Auto mechanika ha recibido 182 reseñas en Google My Business, lo que demuestra la confianza y satisfacción de sus clientes con sus servicios.

Además, para su comodidad, aceptan tarjetas de crédito y tarjetas de débito como método de pago. Si estás buscando una empresa de confianza y con amplia experiencia en mecánica automotriz y servicio de climatización, M.W. Auto mechanika es una excelente opción.

👍 Recenze na toto M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji

M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji - Smolec
Patryk
5/5

Ja również polecam tego mechanika. Co prawda korzystałem z jego usług parę lat temu, ale bardzo dobrze wspominam realizację usługi. Chodziło o wymianę świec w BMW e46 330cd i wymianę wahaczy.

M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji - Smolec
Aga C.
5/5

Pełen profesjonalizm. Dobre doradztwo co do części. Bez owijania w bawełnę. Zawsze przedstawiają alternatywę naprawy i podpowiadają co będzie lepsze.
Dzięki solidnym naprawom, nie obawiam się w drodze o bezpieczeństwo moje i dzieci.
Gorąco polecam

M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji - Smolec
Paweł B.
5/5

Bardzo polecam M.W. Auto mechanika w Smolcu. W naszej flocie posiadamy ponad 25 pojazdów specjalistycznych typu bus do obsługi przewozów wartości pieniężnych, które serwisujemy właśnie tutaj . Zawsze zgłaszając usterki otrzymujemy celną diagnozę a dzięki profesjonalizmie i doświadczeniu samochody są sprawnie i szybko naprawiane bez zastrzeżeń . Serdecznie polecam Paweł Boryś

M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji - Smolec
Edyta
5/5

Polecam 🙂
+Dobry kontakt z warsztatem.
+Wszystkie naprawy omówione szczegółowo.
+Szybka naprawa.
+Jasne przedstawienie kosztów.

M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji - Smolec
Grzesiek R.
5/5

Jestem zadowolony zarówno z jakości usługi jak i z jej ceny. Wymianę tych samych części robiłem rok temu w tym samym aucie, ale w innym, lokalnym warsztacie i zapłaciłem wtedy około 15% więcej niż tu i teraz. Poza tym poprosiłem o wymianę oleju i filtrów, które miałem już kupione. Nie było z tym żadnego problemu, żadnego kręcenia nosem i stawiania warunków, że na szczelność powierzonych filtrów nie damy gwarancji (jak to miało miejsce we wspomnianym wcześniej innym warsztacie). Poza tym dokumenty zakupu poszczególnych części, a na końcu robocizna. Człowiek dokładnie wie ile i za co płaci. Żadnych wieloznacznych sformułowań w stylu "część mechaniczna zawieszenia" - jak to miało miejsce w innym warsztacie. Tu jest konkret i precyzyjne sformułowania łącznie z kodem towaru. Oczywiście wcześniej był telefon z informacją które części trzeba wymienić i ile to będzie kosztowało. Przy odbiorze auta wszystko się zgadzało. Polecam ten warsztat.

M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji - Smolec
Aleksander K.
5/5

To jest wg mnie, najbardziej normalny warsztat mechaniki pojazdowej. Ludzie tutaj pracujacy, dobrze rozumieją klientów, a to działaj nie jest powszechne. Duzy plus👍

M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji - Smolec
Bartosz S.
5/5

Jestem pod wrażeniem PODEJŚCIA, PROFESJONALIZMU I UCZCIWOŚCI właściciela warsztatu, a uważam, że takie informacje powinno się przekazywać głośno dalej.

Sytuacja:
Auto chwilę po gwarancji producenckiej, jednocześnie po ostatnim przeglądzie (dokładniej miesiąc), z diagnozą potrzeby wymiany rozrządu i wyceną od salonu siegajacą 2-3x ceny rynkowej warsztatu "nie-ASO". Zdecydowałem się przeprowadzić wymianę poza salonem i trafiłem właśnie do M.W. Auto. Wycena: 1/4 ceny salonowej. Po oddaniu samochodu, po kilku godzinach dostałem informację, że w spuszczanym oleju znalazły się opiłki metalu, których ilosc jest zdecydowanie za duża jak na auto niedawno serwisowane i odradza wymianę rozrządu, bo wpędze sie jedynie w dodatkowe koszta i należy zacząć od zdiagnozowania przyczyny. Na podstawie dokumentacji Pan właściciel pomógł mi dojść do wniosków, że salon nie dopełnił wszystkich swoich powinności przy serwisowaniu, zaoferował monitoring z diagnozy i przygotował spuszczony olej w czystym naczyniu w razie potrzeby zrobienia ekspertyzy na wypadek przysłowiowego "pójścia na wojnę" z ASO. Dzięki jego doswiadczeniu i pomocy udało mi się wyegzekwować naprawę wraz z wymianą rozrządu od salonu BEZKOSZTOWO po okresie gwarancji ze względu na niedopełnienie czynności, a sam własciciel wystawił mi rachunek jedynie za wykonaną fizycznie pracę - wlanie nowego oleju i wymianę filtra. Mógł na mnie zarobić kilkukrotnie więcej, ale okazał się uczciwy i profesjonalny w swoim podejściu, za co jestem mu wdzięczny i na pewno przy okazji kolejnych napraw będę do niego wracał.

Serdecznie polecam usługi "Warsztatu obok Dino".
Potrzeba samych takich przedsiębiorców w naszych okolicach.

M.W. Auto mechanika (osobowe i BUS), geometria, serwis klimatyzacji - Smolec
Jarosław P.
5/5

Bardzo dobry warsztat. Profesjonalne podejście. Trafione diagnozy. Uczciwe ceny. Bez naciągania na koszty. Szybko i sprawnie. Polecam...

Go up