Restauracja ha noi - Drogomyśl

Adres: Wiślańska 41, 43-424 Drogomyśl, Polska.
Telefon: 607255505.

Specjalności: Bar.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Posiłki w pojedynkę, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Jedzenie, Piwo, Miejsca siedzące, Toaleta, Kameralne, Modne, Niezobowiązująca atmosfera, Spokojne, Grupy, Turyści, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 241 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

📌 Lokalizacja Restauracja ha noi

Restauracja ha noi Wiślańska 41, 43-424 Drogomyśl, Polska

⏰ Godziny otwarcia Restauracja ha noi

  • Poniedziałek: 10:00–22:00
  • Wtorek: 10:00–22:00
  • środa: 10:00–22:00
  • Czwartek: 10:00–22:00
  • Piątek: 10:00–22:00
  • Sobota: 10:00–22:00
  • Niedziela: 10:00–22:00

Restauracja Ha Noi - Smacznego

Jeśli szukasz restauracji, która oferuje smaczne dania kuchni wietnamskiej w przyjemnej, kameralnej atmosferze, Restauracja Ha Noi będzie doskonałym wyborem. Usytuowana w sercu Drogomyśla, przy ulicy Wiślańskiej 41, zaprasza na smakowite posiłki i niezapomniane chwile z rodziną, przyjaciółmi lub w gronie znajomych.

Do dyspozycji gości mają: bogata karta menu, w której znajdą się dania na wynos, do dostawy oraz do spożycia na miejscu. W ofercie można znaleźć zarówno specjały dla jednej osoby, jak i miejsca dla osób na wózkach, a także możliwość zarezerwowania stolika. Restauracja Ha Noi jest również przystosowana dla osób z niepełnosprawnością ruchową - dostępne są miejsca parkingowe oraz wejście do obiektu.

Czytaj dalej dla więcej informacji o Restauracja Ha Noi.

Ekskluzywne specjalności

  • Bar

Inne ważne informacje

  • Ogródek
  • Dostawa
  • Na wynos
  • Na miejscu
  • Posiłki w pojedynkę
  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
  • Alkohol
  • Jedzenie
  • Piwo
  • Miejsca siedzące
  • Toaleta
  • Kameralne
  • Modne
  • Niezobowiązująca atmosfera
  • Spokojne
  • Grupy
  • Turyści
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC
  • Odpowiednie dla dzieci
  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny parking przy ulicy
  • Parking

Opinie

Restauracja Ha Noi cieszy się bardzo dobrą opinią wśród swoich klientów, zdobywając średnią ocenę 4,7 na 5 na podstawie 241 recenzji na Google My Business. Goście chwalą przede wszystkim przesympatyczna obsługę, doskonałą kuchnię, bogaty wybór potraw oraz komfortowe warunki do spożywania posiłków. Wielu klientów podkreśla, że Restauracja Ha Noi oferuje niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja relaksowi i spotkaniom z rodziną oraz znajomymi.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem Restauracja Ha Noi.

👍 Recenzje dla Restauracja ha noi

Restauracja ha noi - Drogomyśl
Patryk S.
5/5

Bardzo miła i uprzejma obsługa, a samo jedzenie przepyszne i bardzo dobrze doprawione. Wołowina i kurczak 5 smaków rewelacja. Dania zostały podane na świeżo w ciągu niecałych pięciu minut. Świetna restauracja z dobrą kuchnią. Polecam!👌

Restauracja ha noi - Drogomyśl
Otas
4/5

Jest smacznie lecz nie mogę dać 5* przez zupę PHO i "spolszczenia". Idąc na PHO chciałbym zjeść ją jak w Wietnamie a dostałem łagodny rosołek z miesno-warzywną wkładką. Nie róbcie "wersji dla Polaków", zróbcie prawdziwą PHO! a na pewno klienci się znajdą!🙂 Gdzie kolendra, limonka, czy ostra papryka? 😢 Tak samo dodawanie surówki kapuścianej do Pad Thai?
Gotujcie jak w domu a Polacy na pewno będą przychodzić aby skosztować oryginalnej kuchni. No i ze sztućcami dawajcie pałeczki aby nie trzeba było o nie prosić 👍🏻

Restauracja ha noi - Drogomyśl
123bangladesz
5/5

Spoko jedzenie bardzo smaczne i w dobrych cenach.

Restauracja ha noi - Drogomyśl
Matias K.
5/5

Polecam!
Bardzo szybka obsługa.
Jedzonko pyszne 😋

Restauracja ha noi - Drogomyśl
Tomektoma
5/5

Smaczne, bardzo dobre jedzenie w zaskakująco niskiej cenie. Porcje aż trudno zmieścić. Dałbym 5 za obsługę ale Pan nie potrafił niestety wytłumaczyć po polsku składu potraw. Polecam 😉

Restauracja ha noi - Drogomyśl
Francisco P.
1/5

Kiedyś ta restauracja była serio dobra, dało się fajnie zjeść w przyzwoitych pieniądzach, aktualnie nie dość że zamówienie na wynos było pomylone to porcje były bardzo oszukane, mięsa jak przysłowiowy kot napłakał, oszczędności na maksa oczywiście kosztem klienta bo proporcja mięsa i makaronu do warzyw to jakiś żart nie wspominając o samym smaku, zamawiając ten sam posiłek od jakiegoś czasu trzy osoby zgodnie uznały, że smak już nie jest ten sam, coś jakby rozcieńczyć danie wodą. Kiedyś polecałem i zdecydowanie dałem 5 gwiazdek, dziś zmieniam opinię bo nie chce polecać czegoś takiego.

Restauracja ha noi - Drogomyśl
Kamil M.
4/5

Nie polecam kurczaka słodko kwaśnego nie umieją go robić jest niedobry. Ale makaron po chińsku z mixem mięs był bardzo dobry.
Obsługa bardzo słabo mówi po Polsku powinni kogoś zatrudnić z kim da się dogadać. Klimat ogólnie ok.

Restauracja ha noi - Drogomyśl
Wiktoria
1/5

Od pewnego czasu(ok. pół roku) awaria terminala. Ostatnie zamówienie było pomylone, zamiast tradycyjnych sajgonek dostaliśmy jakieś krewetki w cieście. Pad-thai to kiedyś było nasze ulubione danie a ostatnio mięsa to tam było co kot napłakał i na dodatek sos był rozrzedzony i danie nie miało smaku. Masakra, nie polecam

Go up