Salon u dziewczyn - Pruszków

Adres: 3 Maja 41, 05-800 Pruszków, Polska.
Telefon: 500345807.

Specjalności: Salon fryzjerski, Kosmetyczka, Kosmetyki, Salon przedłużania włosów, Salon manicure i pedicure, Gabinet makijażu permanentnego.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Miejsca dla osób na wózkach, Napoje, Toaleta, Wi-Fi, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Wymagane umówienie wizyty, Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty, Oferuje wizyty bez rezerwacji, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy.
Opinie: Ta firma ma 35 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

📌 Lokalizacja Salon u dziewczyn

Salon u dziewczyn 3 Maja 41, 05-800 Pruszków, Polska

⏰ Godziny otwarcia Salon u dziewczyn

  • Poniedziałek: Zamknięte
  • Wtorek: 09:00–19:00
  • środa: 09:00–19:00
  • Czwartek: 09:00–19:00
  • Piątek: 09:00–19:00
  • Sobota: 09:00–15:00
  • Niedziela: Zamknięte

Salon u dziewczyn - Piękna fryzjerka i kosmetyczka w sercu Pruszkowa

Salon u dziewczyn to miejsce, w którym sztuka fryzjerstwa i perfekcyjne stroje kompletują się w jedną doskonałą całość. Zlokalizowany w sercu Pruszkowa, na ulicy 3 Maja 41, oferuje bogatą gamę usług, które spełniają najwyższe oczekiwania klientów.

Specjalności:

  • Salon fryzjerski
  • Kosmetyczka
  • Kosmetyki
  • Salon przedłużania włosów
  • Salon manicure i pedicure
  • Gabinet makijażu permanentnego

Specjalizując się w tak szerokiej gamie usług, Salon u dziewczyn stara się uwzględnić każde życzenie swoich klientów. Dzięki doświadczonemu personelowi i najnowszej technologii, każda wizyta w salonie to niezapomniany przeżyciowy.

Inne ważne informacje:

  • Prezentuje się jako firma należąca do kobiety
  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Napoje
  • toaleta
  • Wi-Fi
  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+
  • Wymagane umówienie wizyty
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
  • Oferuje wizyty bez rezerwacji
  • AKCJE PŁATNICZE: Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC
  • Odpowiednie dla dzieci
  • Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy

Salon u dziewczyn dba o komfort swoich klientów na każdym etapie wizyty, starając się stworzyć przyjazne i wygodne środowisko.

Opinie:

Ta firma ma 35 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia:

4.1/5.

👍 Recenzje dla Salon u dziewczyn

Salon u dziewczyn - Pruszków
Milena P.
1/5

Długo zastanawiałam się czy napisać ten komentarz, żeby nie skrzywdzić osób tam pracujących bo cóż sa winne skoro właściel/właścicielka zapewnia takie warunki pracy. Jednak uznałam, że chyba jest potrzebny, bo pozytywne opinie to pisane są przez znajomych.

Byłam w salonie kiedy Panie go otworzyły i zajrzałam też kilka dni temu próbując zapisać się na pedi. Powiem tak - rozejrzałam się, przeżyłam SZOK i wyszłam. finalnie się nie zapisałam z obawy o własne zdrowie.

Panie robią pedi wyłącznie na SUCHO i pytam się GDZIE? W każdym miejscu gdzie korzystałam z takich uslug to stanowisko było odizolowane od innych i wyposażone w brodzik do moczenia nóg z bieżącą wodą ciepłą i zimną - TAK właścicielu/właścicielko - to są wymogi sanepidowskie a nie moje widzi mi się. A tam jedna pani leży na łóżku i ma robiony pedi a obok drugiej ktoś robi coś przy oczach (!). Czego jednak oczekiwać skoro pani w pierwszym pomieszczeniu robi mani i zamiast sprzątnąć stanowisko po klientce idzie zapalić, a przy stanowisku siada już następna. często widzę jak w czasie dnia stoicie panie przed salonem i zamiast zakasać rekawy aby było czysto i przyjemnie śmiejecie się paląc papierosy. Chyba właściciel/właścicielka nie ma czasu na pilnowanie biznesu.

Jak otwiera się nowy salon piękności to dobrze by było aby przyciągał on nie tylko nazwą ale i wyglądem. właściciel/właścicielka chyba nie do końca zdają sobie sprawę że w takim miejscu obowiązują też jakieś standardy higieny.

Warto zadbać też o wygląd tego miejsca - ściany niby pomalowane, ale nie do końca chyba tak miało być. podłoga z paneli - jak to utrzymać w czystości? - poza tym nawet listwy nie ma.

zerknęłam w booksy na ceny i uważam, że ceny jak na standard lokalu są bardzo wysokie.

Niby nowy zakład w naszej dzielnicy, bardzo nam potrzebny, ale mam wrażenie że nawet nie z drugiej a z trzeciej ręki.

Salon u dziewczyn - Pruszków
Kasia S.
5/5

Serdecznie polecam salon u dziewczyn, Pani Klaudia dba o moje włosy robi świetne koloryzacje, Pani Jagoda robi mi paznokcie, które zawsze świetnie się trzymają, a Pani Ola dba o moje rzęsy , które też super się trzymają. Od kilku miesięcy uczęszczam do salonu , robię tam wszystkie zabiegi od przedłużania włosów do medycyny estetycznej również. Profesjonalny salon , super dziewczyny jest na luzie ,można się pośmiać i zrelaksować. Polecam wszystkim.

Salon u dziewczyn - Pruszków
Jan
1/5

Nie polecam salonu, fryzjerka bez kompetencji nie potrafi równo obcinać, ceny kosmiczne. Syf i brud, menele przy wejściu siedzą i proszą o drobne. Punkt postawiony na najbardziej zaszczanych schodach na Żabikowie

Salon u dziewczyn - Pruszków
anna R.
5/5

Opinia moze być tylko jedna. Rzesy o jakich marzyłam. Wspaniale dziewczyny. Super atmosfera. Polecam każdej pani ktora nie potrafi znaleźć odpowiedniego dla siebie miejsca. To miejsce skradło moje serce

Salon u dziewczyn - Pruszków
Natalia P.
1/5

Nie polecam Pani Jagody , która w salonie wykonuje brwi , poszłam na odświeżenie makijażu permanentnego i niestety się nie przyjal ( Pani była pewna ze się przyjmie ) , dogadałyśmy się jak naprawić sytuację , niestety zostałam zapomniana przez Panią , nieprofesjonalna obsługa ,pieniądze w błoto , nie polecam 🙁

Salon u dziewczyn - Pruszków
Magdalena C.
5/5

Serdecznie polecam,Pani fryzjerka pełen profesjonalizm szybko i z super efektem.Na pewno wrócę.

Salon u dziewczyn - Pruszków
Agncbcfvfchftieszka S.
5/5

Serdecznie polecam usługi Pani Jagody, pelen profesjonalizm w każdym calu, brwi sa obłędne i w końcu je mam 🥰😍😘

Salon u dziewczyn - Pruszków
Arkadiusz U.
4/5

Pierwszą gwiazdkę odejmuję za nieprawdziwe ceny na Booksy (niższe w momencie rezerwacji niż przy potwierdzaniu). Drugą gwiazdkę odejmuję za przekładanie wizyty umówionej przez Booksy - nie wiem jaki jest sens używania tej aplikacji jeśli salon nie aktualizuje w niej dostępności terminów.

Update po komentarzu właściciela:
Faktycznie ceny już się zgadzają więc przywracam gwiazdkę.

Go up