Stacja FRYZJER - Warszawa

Adres: Tomcia Palucha 12, 02-495 Warszawa, Polska.
Telefon: 224158288.
Strona internetowa: booksy.com
Specjalności: Salon fryzjerski.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta, Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty, Karty debetowe, Karty kredytowe, Płatności mobilne NFC, Karty kredytowe, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 79 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

📌 Lokalizacja Stacja FRYZJER

Stacja FRYZJER Tomcia Palucha 12, 02-495 Warszawa, Polska

⏰ Godziny otwarcia Stacja FRYZJER

  • Poniedziałek: 09:00–20:00
  • Wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • Czwartek: 09:00–20:00
  • Piątek: 09:00–20:00
  • Sobota: 08:00–15:00
  • Niedziela: Zamknięte

Stacja FRYZJER - Salon Fryzjerski w Warszawie

Stacja FRYZJER to wysokiej klasy salon fryzjerski położony w sercu Warszawy, przy ulicy Tomcia Palucha 12, 02-495 Warszawa, Polska. Zlokalizowany w centrum miasta, jest to idealne miejsce dla osób poszukujących profesjonalnych usług fryzjerskich. Salon oferuje szeroki wybór usług, w tym stylizacje, kolorowanie, lakiery, permowy oraz usługi dla dzieci i młodzieży.

Specjalności salonu:

  • Stylizacje
  • Kolorowanie
  • Lakiery
  • Permowy
  • Usługi dla dzieci i młodzieży

Infomacje dodatkowe:

  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
  • Toaleta
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
  • Prijęcie płatności kartą debetową, kredytową, płatnościami mobilnymi NFC

Stacja FRYZJER odróżnia się nie tylko profesjonalizmem i wysoką jakością usług, ale także przystępnych cenach. Dzięki doświadczonym fryzjerom i cierpliwości w obsłudze, klienci mogą cieszyć się perfekcyjnymi efektami oraz komfortem wizyty.

Opinie klientów:

Firma posiada 79 recenzji na Google My Business, z średnią oceną 4.8/5. Klienci chwalą się profesjonalizmem, cierpliwością i delikatnością w pracy fryzjerów, a także atrakcyjne ceny i przestępną obsługę.

Na przykład, jedna z klientek stwierdziła: "To była moja pierwsza wizyta i szczerze polecam. Zajmowała się mną Pani Olena, osoba bardzo sympatyczna, cierpliwa, delikatna i profesjonalna. Moje włosy są dość wymagające ale pomimo przeszkód z ich strony efekt bardzo mnie zadowolił. Do tego cana okazała się bardzo atrakcyjna. Na prawdę polecam"

Inna klientka dodała: "Bardzo polecam ten salon. Dziś miałam okazje być u pani Oleny - pełen profesjonalizm i doświadczenie. Robiłam refleksy i koloryzacje na moich brązowych włosach. Pani wybrała przepiekne kolory a refleksy wyszły przecudownie. Pani Oleno bardzo dziękuję i do zobaczenia. Jestem baaardzo zadowolona."

Jeśli szukasz profesjonalnych usług fryzjerskich w sercu Warszawy, Stacja FRYZJER to doskonały wybór. Z profesjonalnymi fryzjerami, szeroką gamą usług i klientocentrycznym podejściem, tym salonem warto się zarekomendować.

Telefon: 224 158 288
Strona internetowa: booksy.com

👍 Recenzje dla Stacja FRYZJER

Stacja FRYZJER - Warszawa
Zuza S.
5/5

To była moja pierwsza wizyta i szczerze polecam. Zajmowała się mną Pani Olena, osoba bardzo sympatyczna, cierpliwa, delikatna i profesjonalna. Moje włosy są dość wymagające ale pomimo przeszkód z ich strony efekt bardzo mnie zadowolił. Do tego cana okazała się bardzo atrakcyjna. Na prawdę polecam!

Stacja FRYZJER - Warszawa
Joanna L.
5/5

Bardzo polecam ten salon. Dzis miałam okazje być u pani Oleny-pełen profesjonalizm i doświadczenie. Robilam refleksy i koloryzacje na moich brązowych włosach. Pani wybrała przepiekne kolory a refleksy wyszły przecudownie. Pani Oleno bardzo dziękuje i do zobaczenia. Jestem baaardzo zadowolona.

Stacja FRYZJER - Warszawa
JS
2/5

Byłam stałą klientką. Przez ponad rok. Już nie jestem. Korzystałam zarówno z usług pań fryzjerek, jak i pani kosmetyczki. Ostatnio jednak dwie moje wizyty zostały po prostu odwołane tego samego dnia. Dostałam SMS z informacją, że sorry i że zadzwonią z propozycją nowego terminu, ale nikt nie zadzwonił. Miłą panią kosmetyczkę zastąpiono panią, która jest opryskliwa i niesympatyczna. Bez szacunku dla klientów.

Stacja FRYZJER - Warszawa
Przemek S.
5/5

Polecam salon! Nie byłem wcześniej umówiony ale Panie zgodziły się mnie przyjąć naginając grafik.
Bylem u Pani Oleny, i jestem bardzo zadowolony ze strzyżenia. Wszystko równo, bez niepotrzebnego pośpiechu. Tak jak chciałem, a nawet lepiej. Dziękuje Pani Oleno 🙂

Stacja FRYZJER - Warszawa
Patrycja P.
1/5

Nie miałam okazji skorzystać z usług, ale też i nie zamierzam, wizytę kilka dni przed Sylwestrem, którą mi odwołano, w ramach nowego terminu zaproponowano coś w 2 tygodniu stycznia. Serio? Zależało mi na wizycie przed końcem roku z uwagi na pewne wydarzenia, jeżeli w salonie następują braki w postaci personelu, bo choroba, bo covid, bo urlop nagły etc - to jednak staje się na rzęsach i tym klientom, którzy mają wizytę z serii 'pilne' proponuje się coś po godzinach lub super rano, a nie za 2 tygodnie. Klasyczny przykład jak stracić klienta, którego się jeszcze nie pozyskało.

Stacja FRYZJER - Warszawa
Monika R.
5/5

Wow! Nareszcie wyszłam zadowolona od fryzjera! Pani Agnieszka , która zaopiekowała się moimi włosami była bardzo miła i dokładna, konsultowała ze mną większość kroków, upewniała się że ścina mi włosy tak jak sobie tego życzę. Polecam, na pewno tu wrócę!

Stacja FRYZJER - Warszawa
Marek L.
5/5

Pani Olena - profesjonalistka, z wielką kulturą i wyczuciem spełniająca oczekiwania klienta.

Stacja FRYZJER - Warszawa
Justyna K.
5/5

Do salonu przyszłam na baleyage. Zależało mi na uzyskaniu jasnego koloru włosów, choć swoje mam dosyć ciemne. Trochę się bałam, czy uda się uzyskać efekt, jaki miałam na myśli… A tu kolor BOMBA! Dokładnie taki jak chciałam! Efekt przeszedł moje oczekiwania. Piękny blond i super cięcie:-) A wszystko w przemiłej atmosferze:-) Gorąco polecam i na pewno będę wracać.

Go up