Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL) - Pruszków

Adres: aleja Armii Krajowej 2/4, 05-800 Pruszków, Polska.
Telefon: 224151221.
Strona internetowa: szpitalnawrzesinie.pl
Specjalności: Centrum medyczne.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Toaleta.
Opinie: Ta firma ma 9 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.3/5.

📌 Lokalizacja Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL)

Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL) to instytucja medyczna położona w Pruszkowie, przy ul. Armii Krajowej 2/4, 05-800.

Informacje ogólne

ZOL jest placówką medyczną, która oferuje swoje usługi w ramach Centrum Medycznego. Instytucja ta jest przydzielona do Szpitala w Wrzeszczu.

W naszej instytucji pracuje zespół lekarski, który jest w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości leczenie.

Specjalizacje

Specjalizacje naszego zakładu obejmują:

  • Centrum medyczne

Inne ważne informacje

Nasza instytucja jest dostępna dla osób z niepełnosprawnością ruchu. Dysponujemy parkingiem dla osób na wózkach, toaletą dla osób na wózkach oraz wejściem dostępnym dla osób na wózkach.

Opinie

W serwisie Google My Business Zakład Opiekuńczo Leczniczy otrzymał 9 recenzji. Średnia ocena wyniosła 2,3/5.

Opinia pacjenta

Moja mama była w naszym ZOLu ponad dwie lata. Zawsze czysta, umyta, zaopiekowana. Opiekunki i pielęgniarki (zarówno Panie jak i Panowie) zawsze pełnią empatię, pomocność, uprzejmość, uśmiech. Nigdy nie odmówili pomocy. Polecam z całego serca tą placówkę. Dziękuję za opiekę nad mamą.

👍 Recenzje dla Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL)

Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL) - Pruszków
Iza H.
5/5

Moja mama była w pruszkowskim ZOL'u ponad dwa lata. Zawsze czysta, umyta, zaopiekowana. Opiekunki i pielęgniarki ( zarówno Panie jak i Panowie) zawsze pełni empatii, pomocni, uprzejmi, uśmiechnięci. Nigdy nie odmówili pomocy. Polecam z całego serca tą placówkę. Dziękuję za opiekę nad mamą.

Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL) - Pruszków
Aneta W.
1/5

Zol nr 12 w Prószkowie jest najgorszym zolem w jakim byłam. Panie , które miały tam dyzor ,, opiekowały " się pacjentami są złymi ludźmi , podchodziły że złością a nawet agresją do osób przebywających tam , z niecierpliwością , jedna pani głowno dowodząca z tatuażem brwi była najgorsza. Krzyczały na pacjentów krzykiem zmuszały żeby pacjenci robili co im każą , zastraszały pacjentów , że jak nie zrobisz tego to stanie się to . To świadczy tylko o kierowniku ,, prowadzenie "takiego miejsca i zatrudnianie takich ludzi.

Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL) - Pruszków
Grzegorz S.
2/5

04.01.2024 w południe hmm,.. niestety moja pozytywna ocena prysła jak mydlana bańka. Zastanowię się czy podjąć dalsze kroki w celu poprawy sytuacji w ZOL w Pruszkowie. Informuję panią z okienka na drugim piętrze, są telefony i nie trzeba interesantów przeganiać po całym obiekcie żeby uzyskać informację, może to pani zrobić, wystarczy wyłączyć prywatne rozmowy i zadzwonić po informację. Sytuacja z pielęgniarką/salową/opiekunką która rzuca brudne ubrania pacjentki w workach i na informację że nie dam rady wszystkiego zabrać, mówi że ją to nie interesuje pomimo że kilkukrotnie powiedziałem że zabieram tylko koszulki na wymianę. Od słowa do słowa, zrobiło się coraz mniej ciekawie. Poprosiłem o nazwisko pani od ubrań, powiedziała że nie powie. Przyglądająca się i lekko dorzucająca do ognia pani z okienka, z uśmiechem powiedziała że jest RODO. Powiedziałem że RODO nie dotyczy pracowników zatrudnionych w zakładach opieki medycznej. Oczywiście nie uzyskałem odpowiedzi.
Informuję że jest pani w błędzie lub celowo nie podała nazwiska pani od brudnych ubrań, a to jest zatajeniem informacji.
Art. 36. [Identyfikacja osób zatrudnionych w szpitalu]
1. Osoby zatrudnione w szpitalu oraz pozostające w stosunku cywilnoprawnym z podmiotem leczniczym, którego zakładem leczniczym jest szpital, są obowiązane nosić w widocznym miejscu identyfikator zawierający imię i nazwisko oraz funkcję tej osoby.

Nie jest moją winą że nie jestem wielbłądem i nie dam rady na grzbiet wrzucić dodatkowego pakunku, również nie jest moją winą że w ZOL-u mieszczącym się w dużym budynku, nie pomyślano o depozycie ubrań.

Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL) - Pruszków
Hanna C.
1/5

Miejsce i personel pozbawieni empatii, współczucia i zyczliwosci. Mój mąż przebywał w tym miejscu i był to najgorszy okres w jego i naszym życiu. Personel odnosił się do nas nieuprzejmie i czuliśmy się tam jak intruzi. Najgorsze było to że nie pozwolono nam być przy mężu kiedy odchodził. Przykre miejsce.

Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL) - Pruszków
tatra25
1/5

Nasz tata został umieszczony w tym ZOLu po wypisie ze szpitala. Przeżył tam tydzień. Pracownicy tego ośrodka na każdym kroku dawał nam odczuć, że jesteśmy intruzami, odnoszono się do nas arogancko i nieuprzejmie. Mamy poważne wątpliwości odnośnie jakości opieki medycznej nad naszym tatą w tym miejscu. Dostęp do lekarza był bardzo ograniczony, nie udzielano nam wystarczającej informacji medycznej oraz ignorowano nasze prośby dotyczące opieki nad tatą, godziny odwiedzin niedopasowane do potrzeb chorych i bliskich. Nie pozwolono nam towarzyszyć tacie kiedy odchodził, mama została nieuprzejmie wygoniona przez jedną z pielęgniarek z oddziału.

Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL) - Pruszków
Małgosia P.
1/5

To miejsce to brak szacunku i opieki pielęgniarskiej, skrajne zaniedbania i brak jakichkolwiek leczenia. Kontakt rodziny i troska odbierany jako atak, za każdym razem rozmowa z siostrą oddziałową to tylko atak na pacjenta i rodzinę, strach się o cokolwiek zapytać czy upomnieć w imieniu osoby chorej leżącej, starszej, niedołężnej . Wielokrotne rozmowy z siostrą oddziałową i uwagi odnośnie pogarszającego się stanu zdrowia nic nie dawały, stan coraz gorszy, brak reakcji że strony obsługi. Lekarza ciągłe nie ma . Higiena u osoby leżącej, włosy, skóra, to same zaniedbania. Karmienie osoby leżącej to łyżka, max 2 jogurtu, jak długo można tak przetrwać?

Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL) - Pruszków
Minas T.
1/5

Potwierdzam negatywne opinie o tym miejscu, tzw "personel" można określić jako dramat, widać że pracują tam za karę, należy im się solidny kopniak w d..., Nie polecam

Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOL) - Pruszków
Mirosław R.
5/5

Moje dotychczasowe doświadczenie określam jako pozytywne.

Go up